Błękitni Wronki zremisowali z Ewpą Wielkopolska Komorniki 1:1

KG
Wronczanie z Komornik zdołali przywieść tylko jeden punkt, tracąc tym samym pierwsze w tym sezonie punkty.

Gospodarze na prowadzenie wyszli w pierwszej połowie. W 10 minucie meczu, po faulu Fabiana Myszkowskiego w polu karnym na zawodniku Ewpy sędzia wskazał na 'wapno'. Jedenastkę pewnie gospodarze wykorzystali. Bramka wyrównująca padła w 80 minucie. Futbolówka po strzale z rzutu wolnego wykonywanego przez Szymona Anioła odbiła się od zawodników stojących w murze. Zmylony bramkarz nie miał szans na skuteczną obronę.

Rakieta Głuponie 6:3 Patria Buk
Sokół Rakoniewice 2:2 Warta Sieraków
Ewpa Wielkopolska Komorniki 1:1**Błękitni Wronki