Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Pierwsze spotkanie Klubu Kobiet Powiatu Szamotulskiego! Wsparcie przedsiębiorczych kobiet z regionu

Natalia Nowotna
Natalia Nowotna
We wtorek, 17 października, w Świetlicy Wiejskiej w Przecławiu po raz pierwszy odbyło się spotkanie Klubu Kobiet Powiatu Szamotulskiego. Wydarzenie zgromadziło ponad 20 przedsiębiorczych kobiet z regionu, które łączy pasja do działania i chęć zdobywania wiedzy, by móc osiągać kolejne sukcesy.

Martyna Melenhorst wspiera kobiety z regionu!

Inicjatorką pierwszego spotkania Klubu Kobiet Powiatu Szamotulskiego i jego założycielką jest Martyna Melenhorst, która na co dzień kontynuuje rodzinną tradycję Firmy Mefra, istniejącej od 1908 roku. Martyna jest przekonana o sile kobiet i razem z nimi stawia na rozwijanie technologii domów szkieletowych. Związana jest z Szamotułami od 2017 roku. Od zawsze była gotowa, by wziąć sprawy w swoje ręce i działać na rzecz społeczności.

Pierwsze spotkanie Klubu Kobiet - okazja na rozwój i inspirujące prelekcje

Spotkanie rozpoczęło się o 17.30, kiedy to uczestniczki rozstawiły swoje stanowiska, prezentując szeroki wachlarz produktów i usług dostępnych na terenie Szamotuł.

O godzinie 18.00 ruszyło główne wydarzenie. Chwilę później odbyła się pierwsza prelekcja, poprowadzona przez Katarzynę Paluszkiewicz, założycielkę inicjatywy Kobiety w akcji. Przybliżyła ona uczestniczkom tajniki osiągnięcia sukcesu w biznesie. Katarzyna to specjalistka od personalizowanych mebli Matilu i ekspertka w dziedzinie marketingu.

Kolejna prelekcja została poprowadzona przez Żanetę Markulak, coacha i trenerkę yogi. Jej inspirujące słowa i umiejętność motywowania znalazły odbicie w sercach uczestniczek. Żaneta to również twórczyni marki "autentycznie szczęśliwa" i szkoleniowiec, który wykorzystuje innowacyjną metodę "Points of You" w swojej pracy.

Po intensywnych prelekcjach nadeszła chwila na networking. Uczestniczki miały czas na wymianę doświadczeń, pomysłów i kontakty. To był nie tylko inspirujący czas spędzony razem, ale również okazja do nawiązania nowych relacji zawodowych i przyjacielskich.

Ostatecznie, o godzinie 21.00, zakończono spotkanie, zostawiając uczestniczkom miłe wspomnienia i inspirację do dalszego działania. Pierwsze spotkanie Klubu Kobiet Powiatu Szamotulskiego zapowiada serię inspirujących wydarzeń, które przyniosą korzyści zarówno dla kobiet zaangażowanych w biznesie, jak i dla całej społeczności. Martyna Melenhorst i jej współorganizatorki planują kolejne spotkania, które przyczynią się do rozwoju i wzajemnego wsparcia kobiet w regionie.

Zbiórka dla Domu Dziecka w Szamotułach

Podczas spotkania trwała również zbiórka darów dla Domu Dziecka w Szamotułach, zorganizowana przez Martynę Melenhorst wraz z zarządem Mefra Domy Szkieletowe. Podarunki można było zostawić na terenie wydarzenia.

W galerii znalazły się również fotografie, które wykonała Małgorzata Dura (GOYKA fotografia) oraz Jagoda Rynarzewska.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Węgry w końcu na TAK, Szwecja wstąpi do NATO

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na szamotuly.naszemiasto.pl Nasze Miasto