Szczęśliwe Puławy! Zespół Tańca Polskiego "Wronki" z kolejnymi sukcesami!

Magda Prętka
Reprezentacja Zespołu Tańca Polskiego "Wronki" bardzo dobrze zaprezentowała się w Puławach Mat. ZTP "Wronki"
Pary taneczne z "Wronek" z radością informują o kolejnych sukcesach - tym razem na turnieju w Puławach. To wisienka na jubileuszowym torcie (w tym roku zespół obchodzi 30-lecie działalności) - z pewnością nie ostatnia!

Zespół Tańca Polskiego "Wronki" z kolejnymi sukcesami!

Dla Zespołu Tańca Polskiego „Wronki” początek sezonu turniejowego okazał się niezwykle udany. Szczęśliwe były też Puławy, gdzie w sobotę 4 marca reprezentacja „Wronek” z powodzeniem wystartowała w XXI Ogólnopolskim Konkursie Tańców Polskich „O Pierścień Księżnej Izabeli”.

Zaznaczyć należy, że impreza stała na bardzo wysokim poziomie – na parkiecie rywalizowało bowiem aż 120 par z całej Polski! Tancerze i tancerki z Wronek wywalczyli bardzo dobre lokaty.

Złoto i popisy finałowe

Złoto z Puław wywieźli Mateusz Matuszak i Olga Piaskowska-Niszczak, startujący w kategorii III OPEN. Z kolei w najliczniejszej – II kategorii Michał Kaźmierczak i Nina Golba pokonali 21 par, finalnie plasując się na wysokim miejscu V.

W tej samej kategorii w finale B para Miłosz Anioł i Karolina Kalemba zajęli 3. miejsce oraz uplasowali się tuż za finałowymi parami zajmując 7. miejsce w kategorii II. W kategorii V A para Tomasz Dwóżnik i Nadia Matuszak zajęli 4. miejsce. W tej kategorii debiutowali Mateusz Solarski i Zuzanna Jezierska zajmując 6. miejsce – informuje Zespół Tańca Polskiego „Wronki”.

Odrobiny szczęścia zabrakło Krzysztofowi Kujawskiemu i Zofii Judek oraz Piotrowi Nowakowi i Oldze Przybyszewskiej, którzy taneczną rywalizację zakończyli w rundach przedfinałowym.

Całej reprezentacji ZTP „Wronki” należą się gromkie brawa. Trzymamy kciuki za kolejne, wspaniałe sukcesy!